W Pałacu Kultury Zagłębia pojawiła się pracownia, w której powstają budowle z klocków

fot. Katarzyna Herbuś / Radio Katowice

Przebudowa śródmieścia, nowe Centrum Przesiadkowe,  a nawet Legenda o Pustyni Błędowskiej. Wszystko przedstawione w formie budowli z najpopularniejszych klocków na świecie. 

W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej pojawiła się pracownia, w której powstają kolejne budowle. Za wszystkim stoi dąbrowski muzyk, wokalista i autor tekstów Damian Krępa, znany jako Bas Tajpan. Klocki są dla niego drugą pasją, którą wraz z innymi lokalnymi twórcami, chce zarażać nie tylko najmłodszych ale i tych trochę starszych. Nowy, nietypowy warsztat odwiedziła reporterka Radia Katowice.

Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl