Wakacje z Bogiem

fot. Dariusz Schmidt

Wakacje to czas, który rządzi się swoimi prawami. Przerwa w nauce i pracy, dalekie wyjazdy, szalone przygody i odpoczynek. Gdzie w tym okresie miejsce dla Pana Boga?

Urlop sprawia, że mogę poświęcić Jezusowi więcej czasu? A może podczas wypoczynku wybieram również przerwę od Boga? W tym Rabanie dwójka młodych ludzi opowiada o letnim budowaniu relacji z Jezusem. Ania i Andrzej w rozmowie z Sarą Solorz dzielą się doświadczeniami wakacji z Bogiem.Magazyn religijny Radia Katowice w każdy poniedziałek 19.15

W programie prezentowane są najnowsze informacje z życia i działalności Kościoła katolickiego (powszechnego i lokalnego) i Kościołów zrzeszonych w Śląskim Oddziale Polskiej Rady Ekumenicznej oraz zapowiedzi najważniejszych wydarzeń religijnych nadchodzącego tygodnia.

Zasadniczą częścią audycji jest Temat wieczoru. W kolejne poniedziałki miesiąca prezentowane są: społeczne nauczanie Kościoła, chrześcijańskie inspiracje we współczesnej kulturze,informacje o życiu i działaniu poszczególnych parafii, zakonów, zgromadzeń ruchów i stowarzyszeń, debaty o ważnych sprawach Kościoła i regionu oraz aktywności ludzi młodych w Kościele.

W ramach audycji pojawiają się również odpowiedzi na pytania nadesłane do Redakcji.

slady@radio.katowice.pl

Ślady - magazyn religijny