Raków Częstochowa - Fk Suduva. Europejskie puchary w Radiu Katowice.

fot. rakow.com

O 19:00 piłkarze częstochowskiego Rakowa rozegrają rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z litewską FK Sūduvą. Transmisja z meczu w Radiu Katowice.

Piłkarze spod Jasnej Góry nadal piszą piękną historię klubu. Po zdobyciu Pucharu Polski, wicemistrzostwa kraju i Superpucharu, Raków zadebiutował w europejskich pucharach. W II rundzie nowych europejskich rozgrywek trafił na litewską drużynę. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Mariampolu padł bezbramkowy remis, chociaż inicjatywa niemal przez cały mecz była po stronie graczy z Częstochowy.

Raków ma za sobą udaną inaugurację w ekstraklasie. Podopieczni Marka Papszuna, po szalonym meczu, wygrali w Gliwicach z Piastem 3:2. Teraz zbudowani tym zwycięstwem zamierzają awansować do kolejnej rundy Ligi Konferencji Europy. Mecz z FK Sūduvą zostanie rozegrany w Bielsku-Białej na stadionie Podbeskidzia.

Spotkanie Raków Częstochowa - FK Sūduva rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzimy za pomocą naszego playera: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html  

A także na naszej częstotliwości 98,4 FM.

Autor: Piotr Muszalski/pm/