Inkubator polskiego rzemiosła

Rzemiosło liczy sobie setki lat, więc określenie "inkubator polskiego rzemiosła" przyjmowane jest w tym środowisku z pewnym zaskoczeniem, jednak coś takiego się pojawiło. 

Wspominaliśmy już o tym na naszej antenie mniej więcej miesiąc temu, kiedy w Izbie rzemieślniczej oraz Małej i Średniej przedsiębiorczości gościła wiceminister Olga Semeniuk, która za rzemiosło odpowiada. A na jakim etapie rozwoju inkubatora rzemiosła jesteśmy w tej chwili? 

O tym właśnie z Prezesem Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach profesorem Janem Klimkiem rozmawiał Józef Wycisk.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl