Tatry po męsku

"Gdzie są ci wszyscy mężczyźni, którzy jak Jan Paweł II, chodzą po górach z różańcem w ręku? Gdzie oni są?" pytał śp ks. Piotr Pawlukiewicz …. okazuje się , że się znaleźli… „Tatry po męsku „ to niezwykła inicjatywa ewangelizacyjna o której posłuchamy dziś w śladach magazynie redakcji religijnej Radia Katowice. 

Dodam, że prowadzący spotkanie ks. Marcin Wierzbicki tym razem swoich gości nagrywał na szczycie Giewontu i pod Giewontem.


 


Magazyn religijny Radia Katowice w każdy poniedziałek 19.15

W programie prezentowane są najnowsze informacje z życia i działalności Kościoła katolickiego (powszechnego i lokalnego) i Kościołów zrzeszonych w Śląskim Oddziale Polskiej Rady Ekumenicznej oraz zapowiedzi najważniejszych wydarzeń religijnych nadchodzącego tygodnia.

Zasadniczą częścią audycji jest Temat wieczoru. W kolejne poniedziałki miesiąca prezentowane są: społeczne nauczanie Kościoła, chrześcijańskie inspiracje we współczesnej kulturze,informacje o życiu i działaniu poszczególnych parafii, zakonów, zgromadzeń ruchów i stowarzyszeń, debaty o ważnych sprawach Kościoła i regionu oraz aktywności ludzi młodych w Kościele.

W ramach audycji pojawiają się również odpowiedzi na pytania nadesłane do Redakcji.

slady@radio.katowice.pl