Gospel Sound Katowice

W kolejnym odcinku z cyklu "Wspólnota" gośćmi ks. Bartka Kuźnika będą: Katarzyna Komisarczyk, Jolanta Mitko, Joanna Piszczelok i Adam Struzik. 

Wszyscy należą do zespołu Gospel Sound Katowice i podzielą się opowieścią o swojej wspólnocie głosów oraz zaproszą do wysłuchania ulubionych utworów. Cała rozmowa zrealizowana została w pobliżu NOSPR-u i Muzeum Śląskiego z odgłosami Katowic w tle. Magazyn religijny Radia Katowice w każdy poniedziałek 19.15

W programie prezentowane są najnowsze informacje z życia i działalności Kościoła katolickiego (powszechnego i lokalnego) i Kościołów zrzeszonych w Śląskim Oddziale Polskiej Rady Ekumenicznej oraz zapowiedzi najważniejszych wydarzeń religijnych nadchodzącego tygodnia.

Zasadniczą częścią audycji jest Temat wieczoru. W kolejne poniedziałki miesiąca prezentowane są: społeczne nauczanie Kościoła, chrześcijańskie inspiracje we współczesnej kulturze,informacje o życiu i działaniu poszczególnych parafii, zakonów, zgromadzeń ruchów i stowarzyszeń, debaty o ważnych sprawach Kościoła i regionu oraz aktywności ludzi młodych w Kościele.

W ramach audycji pojawiają się również odpowiedzi na pytania nadesłane do Redakcji.

slady@radio.katowice.pl