Przedstawienie "Hanik 1257"

Fot. T. Tuszyński

W kolejnym odcinku audycji "Ślady - Wspólnota" ks. Bartek Kuźnik serdecznie Państwa zaprasza na spotkanie z aktorami teatru "Cordis" z parafii Matki Boskiej Piekarskiej w Jastrzębia-Zdroju - Dubielcu. Tomek Tyszyński, Mateusz Fuja i Maciek Korpała opowiedzą w imieniu 53 innych aktorów (sic!) o wyjątkowym przedstawieniu "Hanik 1257" oraz o swojej przygodzie ze sceną, a przez nią - z wiarą. W tle - bardzo piękne kawałki muzyczne. Serdecznie zapraszamy!Magazyn religijny Radia Katowice w każdy poniedziałek 19.15

W programie prezentowane są najnowsze informacje z życia i działalności Kościoła katolickiego (powszechnego i lokalnego) i Kościołów zrzeszonych w Śląskim Oddziale Polskiej Rady Ekumenicznej oraz zapowiedzi najważniejszych wydarzeń religijnych nadchodzącego tygodnia.

Zasadniczą częścią audycji jest Temat wieczoru. W kolejne poniedziałki miesiąca prezentowane są: społeczne nauczanie Kościoła, chrześcijańskie inspiracje we współczesnej kulturze,informacje o życiu i działaniu poszczególnych parafii, zakonów, zgromadzeń ruchów i stowarzyszeń, debaty o ważnych sprawach Kościoła i regionu oraz aktywności ludzi młodych w Kościele.

W ramach audycji pojawiają się również odpowiedzi na pytania nadesłane do Redakcji.

slady@radio.katowice.pl

Ślady - magazyn religijny