Ferie Zimowe z Radiem Katowice!

fot. Mateusz Franczyk

To będą niesamowite Ferie z Radiem Katowice! Pełne atrakcji: na antenie i w plenerze. Będziemy jeździć na łyżwach i nartach, odkryjemy zakamarki regionu!

Nie zabraknie też konkursów i nagród dla małych i dużych.  Wrócą też RADIOWE PINGWINY!

Starujemy już w piątek 11 lutego! Lista Przebojów Radia Katowice na lodzie! na lodowisku w Parku Śląskim od 17.00 muzyka dla zakochanych - sygnowana Radiem Katowice! Pokazy łyżwiarskie i konkursy, a od 19.00 na żywo "Lista Przebojów Radia Katowice na lodzie!" Będzie można zobaczyć i pojeździć z naszymi dziennikarzami na łyżwach!


W sobotę 12 lutego razem jeździmy na Poniwcu - Małej Czantorii - na nartach, snowbordzie, na skiturach, na sankach - będą konkursy i lekcje z instruktorem! Startujemy o 10.00!

W programie: konkursy z nagrodami, dobra muzyka, do wygrania także karnety na Poniwiec Mała Czantoria w Ustroniu, a także bezpłatne lekcje z instruktorem: 2 grupy - jedna dla dzieci i jedna dla dorosłych.

Warunek udziału: status narciarza początkujący, ale już potrafiący jeździć - w grupie maksymalnie 8 osób, polanka dla sanek.

Od poniedziałku na antenie konkurs "RODZINNA RYWALIZACJA" oraz wspólne wybieranie imienia dla małego pingwinka ze Śląskiego ZOO!

 


Radiowe Wydarzenia