Wiatry, smog i CEEB

Dlaczego ostatnio tak silnie wiało, i co na to wpływa? Podamy tez strony internetowe na których można sprawdzać jak np. przemieszczają się chmury burzowe. W audycji pojawi się też temat smogu. Powiemy co to jest Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków i dlaczego właściciele budynków powinni się nią zainteresować. Na koniec jak zawsze wiadomości wyłowione z eko sieci. Przypominamy, że program powstaje dzięki dofinansowaniu WFOŚiGW w Katowicach.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko