Międzynarodowy Dzień Psa Ratowniczego

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Międzynarodowy Dzień Psa Ratowniczego obchodzony w ostatnią niedzielę kwietnia każdego roku, był okazją do zorganizowania w Będzinie pokazu umiejętności, jakimi mogą pochwalić się także psy policyjne. 

Wzięło w nim udział około dwustu uczniów. Do hali sportowej Arena przyjechał Bohun, owczarek belgijski wraz ze swoim opiekunem. Czym zajmuje się ten wyjątkowy funkcjonariusz i jakie posiada umiejętności, pytali najmłodsi oraz reporterka Radia Katowice Katarzyna Herbuś.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice