Ekstremalna niedziela. Żorski Dzień Rodzinny

fot. materiały prasowe

Ósma edycja Żorskiego Dnia Rodzinnego odbędzie się pod hasłem „17 lipca ekstremalna niedziela w Żorach”.

Pełne adrenaliny i wysokich lotów show w Żorach! W najbliższą niedzielę podczas Żorskiego Dnia Rodziny będziemy mogli podziwiać niesamowite ! Nad głowami widzów odbędą się spektakularne pokazy salt i ewolucji. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych i rodziców! 

Tegoroczna wydarzenie to połączenie rodzinnych atrakcji i ekstremalnego rowerowego show. Rower w różnych odsłonach będzie się pojawiał  w Parku Cegielnia. Będzie można zobaczyć miedzy innymi zabytkowe bicykle i historyczne rowery. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił i wsiąść na ogromne bicykle czy stare rowery. Zaplanowano także Akademię Bezpiecznego Rowerzysty, która w ramach współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki będzie szkoliła rowerzystów z technik jazdy rowerem. Na torze szkoleniowym dostępne będą rowery i kaski oraz instruktorzy, którzy przeprowadzą zajęcia.

Największą atrakcją dnia będzie Extrime Bike Tour. Na skoczni w centralnym punkcie parku odbędą się pokazy rowerowe na wysokościach w wykonaniu czołówki polskich zawodników z ekipy Sound of Gravity. Oprócz tego organizatorzy przygotowali mnóstwo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. zabawy, animacje, konkurencje i ścieżki rekreacyjne a na zakończenie dnia ćwiczenia jogi. 

/rs/


Wiadomości regionalne