Startuje FEST Festival

fot. Magdalena Pańczyk/Radio Katowice

W Parku Śląskim rozpoczyna się jeden z największych festiwali muzycznych w kraju. 

10 scen głównych, 5 scen klubowych i ponad 250 artystów - to właśnie tak zapowiada się tegoroczny Fest Festival. W trakcie czterodniowej imprezy zagrają największe międzynarodowe oraz polskie gwiazdy muzyki. 

Jaki artysta jest tegorocznym numerem 1? Czy klimat Fest Festivalu jest do podrobienia? I czy Park Śląski to w ogóle dobra lokalizacja na tego typu imprezę? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w materiale dźwiękowym - reporterki Radia Katowice - Magdaleny Pańczyk.


 

W związku z organizacją FEST Festivalu na terenie Parku Śląskiego została wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Piesze drogi obejścia festiwalowego terenu można znaleźć na stronie internetowej www.parkslaski.pl 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice