Arizona dostanie trzecie życie

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Jest szansa, że statek w kształcie UFO stanie się nową atrakcją Pogorii I w Dąbrowie Górniczej. 

Chodzi o dawną restaurację Arizona z Parku Śląskiego, unikatowy obiekt, który stanowił od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku jedną z większych tamtejszych atrakcji. Wiele lat temu Arizona przetransportowana na dąbrowski akwen otrzymała drugie życie. Teraz od dłuższego czasu stoi zaniedbana i czeka na swoją trzecią szansę, a taka właśnie się pojawiła za sprawą Fundacji Akademia Dobrych Pomysłów. O planach na nowe życie tego legendarnego już statku, podczas spaceru po jego pokładzie, opowiada Grzegorz Siemko. Szlakiem UFO podążała Katarzyna Herbuś.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice