Wysypisko. Katastrofa ekologiczna na Odrze część 2

Przyczyny katastrofy nad Odrą są wciąż badane, jednak obowiązkiem państwa jest udzielenie wsparcia przedsiębiorcom, którzy ucierpieli w tych okolicznościach.

Taką informację przekazała dziś mediom Wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk. O szczegółach konferencji i dalszych losach Odry w najnowszym raporcie Katarzyny Głuch-Juszkiewicz.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko