Przebudowa dworca kolejowego w Dąbrowie Górniczej

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Wzmocnienie konstrukcji budynku, przemurowania, montaż zbiorników, w których w przyszłości będzie gromadzona deszczówka to tylko część prac, które udało się wykonać do tej pory przy przebudowie dworca kolejowego w Dąbrowie Górniczej.

To jedna z blisko dwustu inwestycji realizowanych przez PKP SA w ramach Programu Inwestycji Dworcowych na lata 2016-2023.

Jak dokładnie przebiega przedsięwzięcie, na którego zakończenie mieszkańcy z niecierpliwością czekają,  to na miejscu, podczas dzisiejszej wizji lokalnej, sprawdzała reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice