Jesienna ramówka Radia Katowice

Od 3 września zmienia się program ramowy Radia Katowice. W tygodniu powracają sprawdzone i popularne audycje.  Pojawiają się nowe pozycje przeznaczone dla słuchaczy poszczególnych subregionów.

W niedzielne poranki proponujemy przeglądy wydarzeń w Bielsku-Białej na 103 FM, Częstochowie na 98,4 FM i Aglomeracji Śląskiej na 101,2 FM,. Dla słuchaczy mieszkających w Aglomeracji na częstotliwości 101,2 FM w niedzielę będziemy nadawać w sumie 10 godzin specjalnego programu. Od 7.00 na muzyczną podróż z piosenką, która łączy pokolenia zaprasza Bogdan Fabiański, od 9.00 przed mikrofonem usiądzie Dariusz Schmidt, który zaprosi na specjalne wydanie Śląskiej Fali. Popołudnie wypełni kolejne spotkanie z Bogdanem Fabiańskim oraz z muzyką country, którą zaprezentuje Kajetan Berezowski.

W tygodniu powracają sprawdzone i popularne audycje.

Poranek z Radiem Katowice rozpoczynamy już od 5.00. proponujemy program który zapewni, że z Radiem Katowice wstaje się przyjemniej. Nie zabraknie ciekawych tematów i zabaw ze słuchaczami oraz konkursów.

Jak zwykle najlepsza prognoza pogody w regionie to Trójwymiarowa Prognoza Pogody Cezarego Orzecha, codziennie o 7.15 i 10.15 oraz cały czas na naszej stronie.

Codzienne serwisy Auto Radia, w godzinach szczytu serwisy co pół godziny. Z nami podróż przez drogi naszego regionu będzie łatwiejsza. Powraca magazyn motoryzacyjny Za Kierownicą, gdzie każdy fan motoryzacji a także zwykły użytkownik samochodu znajdzie coś, co z powodzeniem będzie mógł wykorzystać na co dzień. Każdego dnia od 14.00.

Popołudniowa propozycja Radia Katowice to magazyn reporterów Infostrada. To idealne miejsce na wszystkich zainteresowanych tym, czym żyje nasz region. Zapraszamy po 15.00. Specjalną częścią Infostrady będzie program z udziałem ekspertów i słuchaczy Temat do dyskusji, codziennie w tygodniu po 17.00.

Porady dla słuchaczy to bardzo istotna część naszej jesiennej ramówki. Codzienny program Każdemu damy radę oraz magazyny Suma czy Radiowy Poradnik Medyczny.

Codziennie po 18.00 na naszej antenie pojawi się spotkanie z reportażem pod redakcja Anny Sekudewicz. Wieczór to z kolei pora na nasze programy muzyczne. Popularna Lista Przebojów Radia Katowice na początek weekendu od 19.00 w piątek. Nieco później Moje Radio Piotra Ornowskiego o nowej porze, od 21.00.

Po wakacyjnej przerwie wraca Szkoła Bardzo Wieczorowa od 23.00. Po północy proponujemy Muzykę do Uszka oraz muzyczny Wehikuł czasu Zapraszamy! Ramówka Radia Katowice

Mój poranek, przedpołudnie, popołudnie i wieczór... każdego dnia! Radio Katowice!


Radiowe Wydarzenia