Temat do dyskusji - program publicystyczny

thumbnail

Codziennie po 17:15 na antenie Radia Katowice pojawia się dobra publicystyka. Codziennie nasi reporterzy i prezenterzy zmagają się z innymi tematami.

Wachlarz problemów jest bardzo szeroki. Wybieramy takie, o których możemy porozmawiać ze specjalistami, ale także takie, o których możemy usłyszeć od Państwa.

radio_katowice

Słuchaj OnLine89.3 FM – Gliwice, 97.0 FM – Racibórz, 98.4 FM – Częstochowa, 102.2 FM – Katowice, 103.0 FM – Bielsko-Biała, 209.936 DAB+ – Katowice

Policyjna kampania. Temat do dyskusji.

Data: 18-01-2018

thumbnail
fot. Dorota Stabik

5,5 tysiąca policjantów brakuje obecnie w jednostkach w całej Polsce.

Biorąc pod uwagę, że każdego dnia ulice polskich miast patroluje około 15 tysięcy policjantów prewencji, to ta liczba musi robić wrażenie. Dlatego też policyjni związkowcy ruszyli z kampanią, która ma przybliżyć społeczeństwu, jak naprawdę wygląda służba funkcjonariuszy.

— To nie tylko represja i nakładanie mandatów karnych, czy też różnego rodzaju interwencje, ale także służba związana z ratowaniem zdrowia i życia Polaków — mówi Kazimierz Barbachowski, wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów. Z Michałem Szczęśniakiem, policyjnym związkowcem z województwa śląskiego dr Marią Buszman, ekspertką w zakresie komunikacji i rozwoju oraz Kazimierzem Barbachowskim rozmawia Jerzy Zawartka.
Archiwum audycji

13-01-2017 Bezpieczne ferie.
Polecamy audycje