Radio Katowice na Kongresie MSP

fot. Ryszard Stotko

Radio Katowice na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosławem Gowinem, o drugiej ustawie o innowacyjności, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z wiceministrem sprawiedliwości, Michałem Wójcikiem, o konstytucji dla biznesu i innych regulacjach prawnych dotyczących przedsiębiorczości, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z dr. Marcinem Krupą, prezydentem Katowic, o wspieraniu małej i średniej przedsiębiorczości i stwarzaniu przez miasto przyjaznych warunków do ich rozwoju, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z profesorem Andrzejem Kowalczykiem, rektorem Uniwersytetu Śląskiego, o innowacyjności i współpracy biznesu z nauką i szkolnictwem, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z Jerzym Bańką, wiceprezesem Związku Banków Polskich, o finansowaniu innowacyjnych projektów w małej i średniej przedsiębiorczości, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z Beatą Drzazgą, prezesem zarządu i właścicielką BetaMed SA, biznesowym ambasadorem stanu Newada w Polsce i współpracy gospodarczej Polski ze Stanami Zjednoczonymi, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z dyrektor chorzowskiego oddziału Zakladu Ubezpieczeń Społecznych, Heleną Fuśnik, e-składkach, o nowym projekcie ZUS, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z wiceprezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA, prof. Barbarą Piontek, o Klubie Innowatora, nowym projekcie KSSE, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z prezesem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA, Januszem Michałkiem, o otwartości KSSE na małych i średnich przedsiębiorców i inicjatywie budowy zaplecza dla małego biznesu, rozmawia Józef Wycisk.

 

Z przedstawicielem portalu społecznościowego Facebook, Jakubem Turowskim, o internetowych narzędziach dla małego biznesu, rozmawia Józef Wycisk.

 

 


Podobne artykuły