Piast remisuje z Lechem.

Data: 03-12-2017

thumbnail
fot. piast-gliwice.eu

 

Piast Gliwice zremisował z Lechem Poznań 0:0 w meczu 18. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

Dzięki determinacji oraz odrobinie szczęścia udało nam się zdobyć jeden punkt - powiedział trener Piasta Waldemar Fornalik na pomeczowej konferencji prasowej po meczu z Lechem Poznań.

W 18. kolejce Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice zremisował przed własną publicznością z Kolejorzem 0-0. - Nasza drużyna walczyła w tym meczu od pierwszej minuty. Przyjechał do nas dobrze przygotowany zespół i postawił duże wymagania, więc nie było łatwo nam się przebić i doprowadzić do sytuacji bramkowych - przyznał opiekun Niebiesko-Czerwonych.

W 68. minucie Michal Papadopulos musiał opuścić boisko z powodu urazu, którego doznał po starciu z Emirem Dilaverem. - Papen udał się do szpitala na prześwietlenie, które ma pokazać co mu dokładie dolega - zaznaczył trener Piasta.

W drugiej części gry na boisku pojawił się Gerard Badia. Hiszpan powrócił do gry po 141 dniach - Wszyscy znamy Gerarda w pełnej formie. Jego gra z każdą minutą wyglądała coraz lepiej. Kilku naszych kluczowych zawodników miało przerwy, ale to, że wracają do zdrowia wcale nie oznacza, że już są w stuprocentowej formie - zakończył Waldemar Fornalik.

Mecz ogladał dziennikarz Radia Katowice Tomasz Gancarek. Po spotkaniu rozmawiał z bramkarzem gospodarzy Jakubem Szmatułą i obrońcą Piasta Martinem Konczkowskim.

#audio1

Piast z dorobkiem 18 punktów zajmuje 15. miejsce i znajduje się w strefie spadkowej. Lech ma 29 punktów.

/mm/

 


Zobacz podobne
Wiadomości sportowe