Spotkanie z thrillerem

archiwum autora

Pisać zaczął po studiach farmaceutycznych, które ukończył na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Po studiach, nie wiedział co zrobić z wolnym czasem. Ponieważ jego pasją było czytanie książek, zwłaszcza kryminałów, sam postanowił coś napisać. Jego debiutancka powieść – thriller medyczny „Anestezja” miała swój debiut w 2013 roku. Nad książką „33 dni prawdy” pracował pół roku.

Cały czas pracuję w aptece w Pszowie, więc pisaniem mogłem się zajmować przed lub po pracy, ale udało mi się to połączyć – przyznaje autor, gość Anny Musialik. Arnold Thomas, to literacki pseudonim autora kryminałów, którego dzis przedstawiamy w programie. Zaproszenia, recenzje, reportaże i wywiady z artystami znajdą Państwo w codziennym programie Radia Katowice "Więcej Kultury Proszę!".

O sztuce rozmawiamy w studiu i w plenerze. Program rozpoczyna "Moc Kultury na bis" Ewy Niewiadomskiej, znajdą tu Państwo również znakomite recenzje książek Macieja Szczawińskiego pod wspólnym tytułem "Skacząc po Półkach", "Salon Słowa" Agnieszki Strzemińskiej i "Czytankę Kanarka Franka", w której wybitny aktor Mirosław Neinert prezentuje codziennie nową, zabawną i zmuszającą do refleksji myśl.

Więcej Kultury Proszę